Twilight maniačka: Má téměř 50 a nechala si potetovat celý záda!

9. ledna 2011 v 17:55 | Thea
VELKÁ BRITÁNIE - Je to vůbec normální?! Obdivovat film a pověsit si na zeď plakát je jedna věc. Ale nechat si potetovat celá záda hlavními hrdiny, tak jak Angličanka Cathy Ward (49), je něco zcela jiného. A tato žena má přitom roky nejbláznivější puberty už dávno za sebou! Bude mít padesát a je hotová z Twilightu! Takto jednoduše se dá popsat zaměstnankyně jednoho anglického supermarketu, Cathy. Tato dáma ve středním věku zřejmě nikdy nepatřila k lidem, kteří něčím vynikají z ostatních. Dnes je však všechno jinak. Posedlost filmovou ságou Twilight jí vynesla nejen pověstných 15 minut slávy, ale i pozitivnější přístup k životu!


Známá filmová sága její nezměnila jen život, ale i postavu! "Miluji Roberta Pattison. Chci zapracovat na svém těle, abych si na břicho mohla dát jeho postavu Edwarda Cullena, "prozradila Cathy. Celý její záda přitom již zdobí obrovské tetování s hlavními hrdiny filmu. Tím se však téma Twilightu v jejím okolí přirozeně nekončí!

Na své postavě maká ve speciálně upravené místnosti. "Cvičím v prázdné pokoji a plakáty Twilightu mám všude kolem. Během posilování sleduji tyto filmy nebo poslouchám soundtrack. A dělá to opravdu zázraky. Nikdy jsem se necítila pozitivněji naladěná, otevřená, ve formě a nikdy v životě jsem neměla tolik zábavy, "uzavřela hrdá fanynka. Nuže, kdoví, co by na její odiv řekl Robert Pattison!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama