Únor 2011

Omluva..♥♥♥

28. února 2011 v 9:12 | Thea
Omlouvam se vsem co navstevuji muj blog...ted se kolem twilight sagy moc nedeje...zadne informace...vsichni to drzi pekne pod poklickou...az budou nejake zpravy o rozbresku...tak dam hned vsem vedet....dekuji za pochopeni...vase blogerka Thea

Nad Sněhurkou už se stmívá také ♥♥♥

4. února 2011 v 17:26 | Thea
Hvězda slavné upírské ságy Kristen Stewart si brousí zuby na roli dívky s porcelánovou pletí a rty rudými jako krev. Po Catherine Hardwicke, režisérce prvního dílu Stmívání, která na filmové plátno letos přivede Červenou karkulku, se do pohádkové knihy bratří Grimmů chystá zakousnout další tým filmařů. Tentokrát z ní vezmou příběh o krásné dívce, které ješitná macecha osnuje smrt. Do chaloupky sedmi trpaslíků se pravděpodobně podívá představitelka Belly, éterická Kristen Stewart, lesy si však šeptají i jméno jedenadvacetileté švédské krásky Alicie Vikander. Trávit jablka bude v roli zlé královny Charlize Theron a jako myslivec, který odmítne uposlechnout rozkaz sličnou Sněhurku zabít, se nejspíš představí Viggo Mortensen (Pán prstenů, Cesta). Debutující režisér Rupert Sanders ještě váhá, zda nenechá Sněhurku vyvést z lesa německým hercem Michaelem Fassbenderem. Zda si filmová Bella urve roli pro sebe a z diváků vysaje víc přízně než Červená karkulka Amandy Seyfried, se dozvíme v kinech přespříští rok.

nominace na zlatou malinu...

4. února 2011 v 11:52 | Thea
Tak nad nominacemi na Zlatou Malinu (ocenění nejhorších filmů) jsem se vážně musela smát. Celím nominacím vládne Twilight saga: Zatmění. A to za nejhorší film, nejhorší herec (Robert Pattinson) , nejhorší herečka (Kristen Stewart), nejhorší herecké obsazení (všichni herci), nejhorší režisér (David Slade), nejhorší scénář, nejhorší pokračování série nebo remake.


Myslim si ze je to pekna blbost..:-(